دات نت نیوک

چرا فروشگاه جوتی کالا؟

چرا ماهی، میگو و سایر آبزیان را از جوتی کالا خریداری کنیم؟

چرا جوتی کالا؟ ممکنه این سوال برای شما هم پیش بیاد که چرا ماهی و میگو تازه را از جوتی کالا خریداری کنیم؟ محصول خریداری شده شما دارای ویژگی های زیر خواهد بود که از مهمترین دلایل محبوبیت جوتی کالا نزد مشتریان است.

1- ماهی و میگو جوتی کالا تازه و صید همان روز سفارش است.

محصول خریداری شده از جوتی کالا، تازه و صید همان روز سفارش است و در سریع ترین زمان ممکن و در بسته بندی مخصوص به دست شما می رسد. به عبارت دیگر پس از ثبت سفارش شما، خرید شما از اسکله ها، بنادر و بازرهای ماهی فروشی کشور انجام می شود و پس از بسته بندی و نگهداری به صورت کاملاً تازه و با کیفیت عالی ارسال می گردد. توجه به این نکته بسیار حائز اهمیت است که خرید شما به صورت اختصاصی و مطابق سلیقه و سفارش مشتری انجام می گردد. 

2- روش های تمیز کردن و فرآوری اولیه ماهی و میگو در جوتی کالا به گونه ای است که همه نوع سلیقه و ذائقه را پوشش می دهد.

ماهی کامل: ماهی با سر و دم و بدون خالی کردن شکم و پاک کردن فلس بسته بندی و ارسال می گردد.

ماهی شکم خالی و بدون فلس: ماهی با سر است اما آبشش ها به دلیل ایجاد آلودگی تخلیه شده، فلس ها پاک می شوند، امعاء و احشاء تخلیه و سپس ماهی بسته بندی و ارسال می گردد. تخلیه شکم در حفظ و نگهداری بلند مدت ماهی بدون ایجاد فساد بسیار موثر است. تخلیه امعاء و احشاء بین 12 تا 15 درصد از وزن ماهی کامل را کاهش می دهد.

استیک: ماهی بی سر است، باله ها زده می شوند، فلس ها پاک می شوند، امعاء و احشاء تخلیه و سپس ماهی در قالب هایی به اندازه دو انگشت برش استیک، بسته بندی و ارسال می گردد. تخلیه امعاء و احشاء و خورده گوشت بین 12 تا 17 درصد و حذف سر و باله ها بین 10 تا 12 درصد از وزن ماهی کامل را کاهش می دهد.

فیله: ماهی بی سر است، باله ها زده می شوند، فلس ها پاک می شوند، امعاء و احشاء تخلیه، تیغ ماهی و پوست ماهی جدا و گوشت خالص بسته بندی و ارسال می گردد. از بین بردن سر، تخلیه امعاء و احشاء و خورده گوشت و پوست بیش از 50 درصد از وزن ماهی کامل را کاهش می دهد.

میگو با سر: میگو کامل با سر و پوست بسته بندی و ارسال می گردد.

میگو بی سر: میگو بی سر است و سر کنی 40 درصد از وزن میگو کامل را کاهش می دهد.

میگو بدون پوست و سر : میگو بدون پوست و سر است و سرکنی و پوست کنی 50 درصد از وزن میگو کامل را کاهش می دهد.

3- بسته مخصوص که تا 48 ساعت کیفیت و سلامت ماهی و میگو را تضمین می کند.

بسته بندی جوتی کالا به گونه ایی است که تا 48 ساعت تازگی و کیفیت محصولات آبزی را حفظ می کند. نمونه بسته بندی محصولات جوتی کالا در تصویر زیر مشاهده می فرمایید.


بسته بندی محصولات جوتی کالا


4- با حذف واسطه ها ماهی و میگو با کمترین قیمت ممکن به فروش می رسد.

تیم فروش جوتی کالا با حذف واسطه ها و حضور مستقیم در اسکله ها، بنادر و مزارع پرورش میگو و ماهی، ماهی و میگو تازه را با کمترین قیمت در اختیار شما مشتریان عزیز قرار می دهد. شما از دست اول خرید می کنید.

5- محاسبه قیمت بر اساس وزن نهایی

وزن نهایی یعنی پس از پاک کردن ماهی و میگو بر اساس سلیقه مشتری، ماهی و میگو پاک شده وزن می گردد و شما فقط هزینه وزن نهایی ماهی و میگو پاک شده را پرداخت می نمایید. با این کار شما فقط هزینه گوشت ماهی و میگو را پرداخت می نمایید. برای مثال وقتی می گوییم یک کیلو ماهی شکم خالی، یعنی ماهی پس از شکم خالی شدن وزن یک کیلویی دارد.

6- تضمین کیفیت و ضمانت بازگشت 

در صورت عدم رضایت کامل مشتری و تایید کارشناس فنی، این حق برای مشتریان عزیز جوتی کالا محفوظ است. به دلیل رعایت تمامی موارد کنترل کیفیت از صید تا عرضه محصول، خوشبختانه تابحال حتی یک مورد عدم رضایت مشتری در فروش چندین ساله جوتی کالا گزارش نشده است.

7- حمل و تحویل در محل فقط در شهر تهران امکان پذیر است.

11- جوتی کالا همکار شرکت های دارای پروانه بهره برداری و مجوز دامپزشکی است.

12- جوتی کالا حامی محیط زیست است.

چرا جوتی کالا

چرا فروشگاه جوتی کالا؟

فروشگاه جوتی کالا به عنوان فروشگاه عمده آبزیان با پایبندی به سه اصل کلیدی کیفیت، اصالت و رضایت مشتری موفق شده تا همگام با سایر فروشگاه های  اینترنتی معتبر، به یکی از فروشگاه های بزرگ و محبوب ایران در زمینه فروش آبزیان تبدیل شود.

به محض ورود به جوتی کالا با یک سایت پر از ماهی، میگو و سایر محصولات جنوب کشور با کیفیت عالی همراه با روش مصرف و پخت آن ها رو به رو می‌شوید. کادر مجرب و تحصیل کرده جوتی کالا با بیش از 30 سال تجربه در خرید و فروش در خدمت شما مشتریان عزیز می باشند.