جوتی کالا بزرگترین فروشگاه آنلاین فروش آبزیان و انواع محصولات دریایی

سوالات متداول مشتریان از جوتی کالا

پرسش های متداول

سوالات و پرسش های متداول:

در این بخش سعی ما بر این بوده است تا به عمده ترین سوالات و پرسش های متداول کاربران عزیز فروشگاه بزرگ و اینترنتی جوتی کالا پاسخ دهیم.شما عزیزان می توانید از طریق شماره تلفن های درج شده در صفحه تماس با جوتی کالا ،سوالات خود را مطرح نموده و پاسخ آنها را در اسرع وقت دریافت نمایید.


محصولات جوتی کالا از کجا تامین می گردد؟

تمام محصولات موجود در فروشگاه اینترنتی و آنلاین جوتی کالا، اعم از انواع ماهی، میگو و سایر آبزیان تازه از بازار ماهی و میگو بندر بوشهر که دارای خوش گوشت ترین و خوشمزه ترین آبزیان دریایی خلیج فارس است تامین و به مشتریان عرضه می گردد.

 

بسته بندی جوتی کالا برای حفظ کیفیت محصول مشتری به چه صورت است؟

 تمام محصولات این فروشگاه اعم از ماهی، میگو، انواع آبزیان تازه و سایر محصولات دریایی در بسته بندی مخصوص جوتی کالا که تا 72 ساعت تازگی محصول را حفظ می کند، بسته بندی و ارسال می گردد. در مدت زمان حمل از یخ خشک یا یخ پودر شده جهت حفظ دمای مطلوب حمل، استفاده می شود که این امر باعث حفظ تازگی محصول می گردد.


حمل محصولات جوتی کالا با کدام یک از وسایل نقلیه صورت می گیرد؟

تمام محصولات فروشگاه بزرگ و اینترنتی جوتی کالا در صورت طولانی بودن مسیر با مسیر های هوایی و در صورت کوتاه بودن مسیر با مسیرهای زمینی ارسال می شوند و در کمتر از 24 ساعت از زمان تهیه به آدرس مشتری ارسال می گردد.


حمل محصولات جوتی کالا در شهر تهران رایگان است؟

بله، حمل تمامی محصولات جوتی کالا در شهر تهران رایگان است و محصول خریداری شده درب منزل به شما تحویل می گردد.


حمل محصولات خریداری شده توسط مشتریان در سراسر کشور رایگان است؟

حمل تمامی محصولات جوتی کالا رایگان است. با این تفاوت که فعلاً امکان تحویل درب منزل فقط در شهر تهران مقدور است و در سایر شهرها تحویل محصول در فرودگاه و یا پایانه مسافری زمینی انجام می گردد.


ماهی و میگو ارسالی در جوتی کالا تازه است؟

ماهی و میگو هم مثل سایر محصولات طبیعت فصل صید و برداشت دارند. میگو دریایی در فصل تابستان صید می شود و میگو پرورشی در فصل پائیز برداشت می گردد. انواع مختلف ماهی در طول سال صید می شوند و معمولاً هر ماهی در فصل خاص خودش به بیشترین مقدار ممکن صید می شود. پس هر ماهی و میگو در فصل صید و برداشت خود تازه است. تازگی آبزیان مهمترین فاکتوری است که اکثر مشتریان به دنبال آن هستند و به همین دلیل محصولات تازه جوتی کالا که در فصل صید و برداشت هر ماهی و میگو ارائه می شوند، صید همان روز سفارش است و تازگی این نوع محصولات کاملاً تضمین شده است.


حداقل کل میزان خرید محصولات آبزی جهت حفظ کیفیت محصولات خریداری شده چند کیلوگرم است؟

اگر میزان کل خرید شما به 4 کیلوگرم محصولات آبزی برسد هیچ گونه مشکلی در ارسال و حفظ کیفیت محصولات بوجود نمی آید و جوتی کالا این نوع محصولات را صد در صد تضمین می کند. برای مثال می توانید 4 کیلوگرم از یک نوع محصول آبزی یا 2 کیلوگرم ماهی، 1 کیلوگرم میگو و 1 کیلوگرم استیک ماهی که میزان کل آن به 4 کیلوگرم برسد را جهت خرید انتخاب نمایید. پیشنهاد جوتی کالا خرید 4 کیلوگرم به بالا است. شما می توانید با دوستان، آشنایان و همسایگان خود هماهنگ نمایید و سفارش ها را یک کاسه کنید و سفارش دهید.


آیا در محصولات آرایشی و بهداشتی دریایی نیز حداقل سقف خرید وجود دارد؟

خیر، در خرید محصولات آرایشی و بهداشتی دریایی هچ گونه سقف خریدی وجود ندارد و شما می توانید از 1 عدد تا چندین عدد سفارش دهید.


چه نوع خرید های شامل تخفیف رایگان نمی شند؟

خرید کل محصول یا محصولات آبزی مانند ماهی، فیله ماهی، استیک ماهی، خرچنگ، لابستر، ماهی مرکب و اسکوئید نبایستی زیر 4 کیلوگرم باشد. پیشنهاد جوتی کالا خرید بالای 4 کیلوگرم محصولات آبزی است، چرا که خرید بالای 4 کیلوگرم هم مقرون به صرفه تر است و هم محصول با کیفیت تر به دست شما خواهد رسید.


ارسال محصولات آرایشی و بهداشتی دریایی حتی 1 عدد رایگان است؟

بله محصولات آرایشی بهداشتی دریایی به دلیل اینکه مانند محصولات آبزی دچار فساد نمی شوند ارسال آن ها از طریق پست در شهرستان ها و از طریق پیک در شهر تهران رایگان است.