جوتی کالا بزرگترین فروشگاه آنلاین فروش آبزیان و انواع محصولات دریایی

تحویل رایگان تمامی محصولات جوتی کالا (تحویل درب منزل در شهر تهران│تحویل فرودگاه و پایانه در سایر شهرها)

تحویل رایگان محصولات

تحویل رایگان محصولات جوتی کالا

 ارسال محصول خریداری شده و تحویل رایگان آن

شما محصول خریداری شده را در بسته بندی ویژه جوتی کالا دریافت می کنید. بسته بندی مطمئن که تا 72 ساعت تازگی و سلامت ماهی را حفظ می نماید. سفارش تا ساعت 4 بعد از ظهر، سفارش همان روز محسوب می شود. ساعت تحویل محصول در منزل در شهر تهران و تحویل فرودگاه و پایانه مسافری توسط تیم جوتی کالا با شما هماهنگ می شود.

جوتی کالا 24 الی 48 ساعت پس از ثبت سفارش و واریز وجه، محصول مورد نظر را به شما تحویل می نماید.

 

هزینه حمل جوتی کالا رایگان است

سرویس تحویل رایگان در محل و تحویل درب منزل در حال حاضر در شهر تهران امکان پذیر است. در صورتی که در سایر شهرها زندگی می کنید محصول خریداری شده در فرودگاه و پایانه های مسافری به شما یا نماینده شما که می تواند راننده یا هر شخص دیگری باشد تحویل می گردد. اگر نماینده ای جهت تحویل بار می فرستید حتمی در هنگام خرید در بخش دریافت کننده محصول نام و مشخصات ایشان قید نمایید تا ایشان با ارائه کارت شناسایی محصول خریداری شده شما را تحویل بگیرد. جهت کسب اطلاعات بیشتر و پاسخ گویی به سوالات شما در خصوص تحویل رایگان محصولات خریداری شده از فروشگاه آنلاین جوتی کالا، تیم پشتیبانی جوتی همواره در خدمت شما مشتریان عزیز است، با ما تماس بگیرید.

جوتی کالا به شما مشتریان عزیز پیشنهاد می نماید که مجموع خرید آبزیان شما حداقل به 4 کیلوگرم برسد تا ضمن تضمین کیفیت و سلامت محصول یا محصولات خریداری شده، شامل سرویس حمل رایگان شوید.