تحویل درب منزل فقط در شهر تهران

تحویل رایگان محصولات

تحویل رایگان محصولات جوتی کالا در شهر تهران

 ارسال محصولات خریداری شده و تحویل آن ها

شما محصول خریداری شده را در بسته بندی ویژه جوتی کالا دریافت می کنید. بسته بندی مطمئن که تا 48 ساعت تازگی و سلامت ماهی را حفظ می نماید. سفارش تا ساعت 12، سفارش همان روز محسوب می شود. ساعت تحویل محصول درب منزل در شهر تهران و تحویل فرودگاه و پایانه مسافری در سایر شهر ها توسط تیم جوتی کالا با شما هماهنگ می شود.

خرید شما در شهر تهران در صورتی شامل سرویس حمل رایگان و تحویل 48-24 ساعتی می گردد که وزن مجموع کل خرید شما حداقل 5 کیلوگرم و مبلغ کل خرید حداقل 1000000 تومان باشد، در غیر این صورت شامل سرویس حمل رایگان نمی گردید و هزینه پیک بر عهده مشتری است. در مواقع بروز بحران مانند سیل، شیوع بیماری، شرایط نامساعد جوی، لغو پروازها و ایجاد مشکل در حمل و نقل، زمان تحویل محصول بیش از 48-24 می گردد چرا که بروز این شرایط خارج از کنترل ماست. 

 

فروش و هزینه حمل جوتی کالا در شهر تهران رایگان است

فروش و سرویس تحویل رایگان در محل و تحویل درب منزل در حال حاضر در شهر تهران امکان پذیر است. جهت کسب اطلاعات بیشتر و پاسخ گویی به سوالات شما در خصوص تحویل رایگان محصولات خریداری شده از فروشگاه آنلاین جوتی کالا، تیم پشتیبانی جوتی همواره در خدمت شما مشتریان عزیز است، با ما تماس بگیرید.

جوتی کالا به شما مشتریان عزیز پیشنهاد می نماید که مجموع خرید آبزیان شما حداقل به 5 کیلوگرم برسد تا ضمن تضمین کیفیت و سلامت محصول یا محصولات خریداری شده، شامل سرویس حمل رایگان شوید.