تخفیف های ویژه مشتریان جوتی کالا


تخفیفات ویژه مشتریان

تخفیفات ویژه مشتریان جوتی کالا

مشتری پادشاه است

از بدو تاسیس، فروشگاه آنلاین جوتی کالا به مشتری نگاهی عمیق و ارزشمند داشته است و همواره در صدد این بوده است که مشتریان را راضی نگه داشته و سرویس ها و خدمات مناسب و در خور شان مشتری به ایشان ارائه نماید. تیم جوتی کالا هر روز به دنبال بهبود کیفیت خدمات و راهکار های مناسب جهت افزایش رضایتمندی مشتریان عزیز است. 

در همین راستا فروشگاه اینترنتی جوتی کالا به پاس قدردانی از شما عزیزان، تخفیفات ویژه ذیل را برای شما مشتریان حرفه ایی در نظر گرفته است:  

  1.  برخی از مشتریان وفادار جوتی کالا در ایام ویژه سال از طریق شماره موبایل یا ایمیل کد تخفیف جوتی کالا دریافت می نمایند. ما در ایام ویژه سال مشتریان وفادار را تنها نخواهیم گذاشت و در ایجاد اوقاتی خوش پا به پای مشتریان گام بر می داریم.
  2. حوزه فروش آنلاین محصولات جنوب کشور بسیار تخصصی است و جلب رضایت مشتری و تحویل محصول با کیفیت و سالم از مهمترین رسالت های تیم پشتیبانی جوتی کالا است. در همین راستا فروشگاه آنلاین جوتی کالا با ارائه تخفیف های ویژه علاوه بر قیمت مناسب کیفیت نیز به شما هدیه می دهد.
  3. اگر کد تخفیفی برای شما اختصاص یافته است، آنرا در کادر کد تخفیف صفحه سبد خرید وارد نموده و سپس بر روی دکمه محاسبه مجدد فاکتور کلیک نمایید تا تخفیف شما اعمال گردد و سپس بر روی دکمه پرداخت فاکتور کلیک نمایید.
  4. توجه داشته باشید که تخفیف شما از تاریخ خاصی شروع می شود و در تاریخ دیگری منقضی می شود، بنابراین بسیار مهم است که  شما مشتری عزیز در مدت زمان اعتبار از کد تخفیف خود استفاده نمایید.

تخفیف ویژه مشتریان جوتی کالا