فروشگاه ها، هتل ها، رستوران ها و خریداران عمده

 خرید و فروش عمده ماهی، میگو و سایر آبزیان به فروشگاه ها، هتل ها، رستوران ها و خریداران عمده

فروشگاه اینترنتی جوتی کالا فروشنده آنلاین انواع ماهی و میگو تازه، در جهت کمک به ارتقاء کیفیت خدمات و با هدف نیل به ترویج، مصرف خوراک های دریایی و افزایش سلامت هموطنان، آماده هرگونه همکاری با هتل ها، رستوران ها و خریداران عمده محصولات دریایی است. با خرید عمده از جوتی کالا محصول شما دارای ویژگی های زیر خواهد بود.

بسته های کارمندی ویژه کارمندان بخش دولتی و خصوص

بسیاری از نهادهای دولتی و خصوصی مانند ادارات و شرکت ها تمایل به ارائه بسته ای پروتئینی مانند بسته های ماهی و میگو به همکاران و کارمندان خود می باشند که فروشگاه آنلاین جوتی کالا در خصوص ارائه بسته های ماهی و میگو ویژه کارمندان دارای سابقه طولانی است. با خرید بسته های کارمندی ماهی و میگو نیز بسته های شما دارای ویژگی های زیر است.


فروش عمده ماهی، میگو و سایر آبزیان به هتل ها، رستوران ها و خریداران عمده

حذف واسطه ها

با حذف واسطه ها ماهی، میگو و سایر محصولات آبزی با کمترین قیمت ممکن به فروش می رسند. تیم فروش جوتی کالا با حذف واسطه ها و حضور مستقیم در اسکله ها، بنادر جنوب کشور و مزارع پرورش ماهی و میگو محصول تازه را با کمترین قیمت ممکن در اختیار شما مشتریان عزیز قرار می دهد. قابل ذکر است که قیمت های مندرج در فروشگاه آنلاین جوتی کالا، قیمت های خرده فروشی است. جهت کسب اطلاع از قیمت های عمده با تلفن یا ایمیل جوتی کالا در صفحه تماس با جوتی کالا تماس حاصل فرمایید.

محصول تازه

در صورت سفارش محصول تازه، محصول خریداری شده، تازه و صید همان روز سفارش است و در سریع ترین زمان ممکن و دربسته بندی های مخصوص به دست شما خواهد رسید.

فرآوری اولیه ماهی برای همه سلیقه ها

روش های فرآوری اولیه ماهی و میگو در جوتی کالا به گونه ای است که همه نوع سلیقه و ذائقه را پوشش می دهد و شامل موارد زیر می باشد.

ماهی کامل: ماهی با سر و دم و بدون خالی کردن شکم و پاک کردن فلس بسته بندی و ارسال می گردد.

ماهی شکم خالی و بدون فلس: ماهی با سر است اما آبشش ها به دلیل ایجاد آلودگی تخلیه شده، باله ها به غیر از باله دمی زده می شوند، فلس ها پاک می شوند، امعاء و احشاء تخلیه و سپس ماهی بسته بندی و ارسال می گردد. تخلیه شکم در حفظ و نگهداری بلند مدت ماهی بدون ایجاد فساد بسیار موثر است. تخلیه امعاء و احشاء بین 12 تا 15 درصد از وزن ماهی کامل را کاهش می دهد.

استیک ماهی: ماهی بی سر است، باله ها زده می شوند، فلس ها پاک می شوند، امعاء و احشاء تخلیه و سپس ماهی در قالب هایی به اندازه دو انگشت برش استیک، بسته بندی و ارسال می گردد. تخلیه امعاء و احشاء و خورده گوشت بین 12 تا 17 درصد و حذف سر و باله ها بین 10 تا 12 درصد از وزن ماهی کامل را کاهش می دهد.

فیله ماهی: ماهی بی سر است، باله ها زده می شوند، فلس ها پاک می شوند، امعاء و احشاء تخلیه، تیغ ماهی و پوست ماهی جدا و گوشت خالص بسته بندی و ارسال می گردد. از بین بردن سر، تخلیه امعاء و احشاء و خورده گوشت و پوست بیش از 50 درصد از وزن ماهی کامل را کاهش می دهد.

فرآوری اولیه میگو برای همه سلیقه ها

میگو با سر: میگو کامل با سر و پوست بسته بندی و ارسال می گردد.

فروش عمده ماهی، میگو و دیگر آبزیان تازه به هتل ها، رستوران ها و خریداران عمده


میگو بی سر: میگو بی سر است و سر کنی 40 درصد از وزن میگو کامل را کاهش می دهد.

میگو بدون پوست و سر: میگو بدون پوست و سر است و سرکنی و پوست کنی 50 درصد از وزن میگو کامل را کاهش می دهد.

محاسبه قیمت بر اساس وزن نهایی

محاسبه قیمت بر اساس وزن نهایی است. وزن نهایی یعنی پس از پاک کردن ماهی و میگو بر اساس سلیقه مشتری، محصول پاک شده وزن می گردد و شما فقط هزینه وزن نهایی محصول را پرداخت می نمایید. 

بسته بندی ویژه

بسته های جوتی کالا به شکلی طراحی شده اند که تا 48 ساعت تازگی و کیفیت محصولات آبزی را حفظ می کنند.

مجوز های جوتی کالا

جوتی کالا دارای نماد اعتماد الکترونیک کسب و کارهای اینترنتی، نماد ساماندهی مرکز فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال، دارای مجوز از سازمان شیلات ایران و همکار شرکت های دارای پروانه بهره برداری و مجوز دامپزشکی است. همچنین جوتی کالا حامی محیط زیست دریایی است.

قیمت ویژه فروشگاه ها، هتل ها، رستوران ها و خریداران عمده

فروشگاه آنلاین جوتی کالا برای فروشگاه ها، هتل ها، رستوران ها و خریداران عمده تخفیف ویژه در نظر گرفته است. جهت کسب اطلاع از قیمت های عمده از طریق تلفن یا ایمیل مندرج در بخش تماس با جوتی کالا با ما تماس حاصل فرمایید. شما همچنین می توانید از طریق پشتیبان جوتی کالا در دایره سمت راست پایین صفحه در هر زمان به صورت آنلاین با مشاوران ما در تماس باشید.

فروش عمده انواع ماهی، میگو و سایر آبزیان

لیست قیمت فروش عمده ماهی ماهی

 

لیست قیمت فروش عمده میگو

 

لیست قیمت فروش عمده استیک و فیله ماهی

 

لیست قیمت آبزیان صادراتی