جوتی کالا بزرگترین فروشگاه آنلاین فروش آبزیان و انواع محصولات دریایی

شیوه پرداخت آنلاین در فروشگاه اینترنتی جوتی کالا

شیوه پرداخت آنلاین

شیوه پرداخت آنلاین

کلیه پرداخت های جوتی کالا به صورت آنلاین و از طریق درگاه زرین‌پال انجام می گردد. زرین پال اولین پرداخت‌یار پیشگام در ایران است که با سبک و استاندارد جدید در پرداخت آنلاین، مناسب‌ترین سرویس پرداخت الکترونیک برای تمام کسب‌ و کارهای آنلاین و آفلاین می‌باشد.


شیوه پرداخت

راهنمای پرداخت اینترنتی

برای انجام عملیات پرداخت اینترنتی ، شما به یکی از کارتهای بانکی متصل به شبکه شتاب کشور نیاز دارید.

 اطلاعات مورد نیاز در صفحه پرداخت:

  1.  شماره 16 رقمي  کارت:  بر روی تمام کارت های بانکی یک شماره 16 رقمی درج شده است که همان شماره کارت می باشد .در صفحه پرداخت آنلاین،باید در کادر شماره کارت این عدد را بنویسید.
  2. رمز دوم یا رمز خريد اينترنتي : رمز دوم کارت که همان رمز خرید اینترنتی میباشد با رمزی که در هنگام استفاده از خودپرداز ATM وارد می کنید متفاوت است.در صورتیکه رمز دوم کارت خود را ندارید می توانید به دستگاه ATM مربوط به کارت بانکی خود مراجعه نموده و از طریق منوی موجود در خودپرداز، رمز دوم خود را تعریف نمایید.
  3. کد CVV2کارت بانکی: این کد يک عدد 3رقمي است که مانند شماره کارت 16 رقمی بر روی کارت بانکی شما حک شده است.
  4. تاريخ انقضاء کارت: در اغلب کارتهای بانکی تاریخ انقضا کارت بر روی آنها حک شده است.

اگر بر روی کارت شما کد CVV2  و یا تاریخ انقضا ،وجود ندارد.نگران نباشید با مراجعه به دستگاه خود پرداز و انجام عملیات تغییر رمز اینترنتی ، دستگاه به شما رسیدی می دهد که در آن کد CVV2 و تاريخ انقضاء کارت درج شده است.

 

برخی از رخدادهای احتمالي در زمان پرداخت آنلاین

سيستم پرداخت اينترنتي توسط بانک هاي عامل طوری پیاده سازی شده است که ضمن ایمن بودن، سادگی را در پی دارند و نیاز کاربر را به راهنمایی به حداقل می رسانند. اما گاهی ممکن است در هنگام پرداخت، شبکه بانکي قطع شده و پرداخت ناموفق گردد. در بدترین حالت ممکن پول از حساب شما کسر شده اما به حساب فروشنده واريز نمی گردد. در این شرایط نگران نباشيد. خود بانک مغايرت ها را رفع نموده و ظرف 48 یا 72 ساعت پول به حسابتان برخواهد گشت. در غیر این صورت می توانید با پشتيباني سايت فروشنده و يا بانک عامل پرداخت اينترنتي تماس بگيريد تا مغايرت را برطرف نمایند.