جوتی کالا بزرگترین فروشگاه آنلاین فروش آبزیان و انواع محصولات دریایی

سرانه مصرف ماهی در ایران نصف سرانه جهانی است، این آمار مربوط به ماهی به عنوان پرمصرف ترین آبزی است و دیگر آبزیان به مراتب در ایران کمتر مصرف می شوند، بیشتر بخوانید ...

آموزش پخت و پز غذاهای دریایی

شما در صفحه پخت و پز با طرز تهیه و نحوه پخت انواع غذاهای دریایی که با ماهی و میگو پخته می شوند آشنا می شوید و می توانید با خرید افزودنی ها و چاشنی های لازم از فروشگاه اینترنتی جوتی کالا که در دستور هر خوراک دریایی مانند قلیه ماهی، قلیه میگو، مجبوس، ماهی شکم پر، سبزی پلو با ماهی، میگو سوخاری و ودام وجود دارد به راحتی نسبت به تهیه آن ها اقدام نمایید.

در هر یک از روش های پخت، مراحل آشپزی به سادگی توضیح داده شده است تا شما مشتریان عزیز ، بتوانید حتی در اولین تجربه آشپزی خود طبخی مناسب، خوشمزه و خوش طعم را تست نمایید و در کنار اعضای خانواده یا مهمانان خود از خوردن آن ها لذت ببرید. جوتی کالا علاوه بر ارائه روش پخت آسان، به آسانی و به راحتی مواد اولیه مورد نیاز پخت غذاهای دریایی از جمله ماهی و میگو به همراه افزودنی ها و چاشنی ها را به صورت آنلاین و تحویل رایگان درب منزل به شما تقدیم می نماید.

ماهی شیر، ماهی قباد، ماهی سنگسر، ماهی شوریده، ماهی حلوا سفید، ماهی حلوا سیاه، ماهی سرخو و انواع ماهیان و میگو های دریایی و پرورشی را از جوتی کالا بخواهید و در بسته بندی کاملا استاندارد و بهداشتی از ما تحویل بگیرید. 

مشتریان عزیز دقت نمایید که برخی از افراد و شرکت های سودجو از اعتماد شما سوء استفاده کرده و به دلیل عدم شناخت شما نسبت به اصالت ماهی و میگو، به اسم یک ماهی، ماهی دیگری را به شما تحویل می دهند. این مسئله در مورد فیله و استیک انواع ماهی به شدت در حال انجام است. چرا که در فیله ماهی که بدون پوست و استخوان بسته بندی می گردد، شما شاهد گوشت ماهی هستید و تشخیص اینکه این فیله ی کدام ماهی است برای افراد غیر متخصص بسیار دشوار است. 

اگر شما درخواست خرید استیک ماهی شیر نمایید و به جای آن به شما استیک ماهی باراکودا تحویل نمایند، حتما در کیفیت پخت دریایی شما تاثیر خواهد گذاشت و اعتماد به نفس شما در ادامه استفاده از غذاهای دریایی که نیاز هر فرد و خانواده هست و مصرف آن ها مانع بروز بسیاری از بیماری ها از جمله سرطان می گردد را تحت تاثیر قرار می دهد. با خرید مطمئن و تضمین اصالت و سلامت انواع محصولات دریایی جوتی کالا با ما همراه باشید.